Az az ölüyoruz her gün.. - 4 Ocak 2017

Hizmetlerim

1-  Sizin için anahtar teslim profesyonel bir blog açabilirim. Bu hizmetin içerisine hosting + domain + ücretli tema + tüm gerekli eklentilerin kurulması ve ayarlarının yapılması ve tüm blog ayarlarının yapılması gibi işlemler dahildir.

 

Blog nasıl açılır başlıklı yazımı takip ederek siz de kendi blogunuzu kurabilirsiniz ancak bunu tasarım, SEO ayarları vs gibi tüm ayarları ile birlikte profesyonel bir kişi yapsın, ben sadece içerik yazmak, içeriklerime odaklanmak istiyorum diyorsanız, bu hizmeti size ücretli bir şekilde verebilirim.

 

2-  Sizin için wordpress sitenizi bir host firmasından başka bir host firmasına her hangi bir veri kaybı olmadan taşıyabilirim. Ya da alt alan adınızda bulunan sitenizi ana dizine – ana dizinde bulanan sitenizi alt dizine – bir domain adresinden başka bir domain’e taşıyabilirim.

 

Bunu kendinizde yapabilirsiniz. Ancak ben kendime güvenemiyorum, profesyonel bir yardım almak istiyorum diyorsanız, bu hizmeti size ücretli bir şekilde verebilirim.

 

3-  Sizin için maximum seviyede gelir elde edeceğiniz adsense reklam yerleştirimi yapabilirim. WordPress sitenizdeki kullanıcı hareketlerini izleyerek elde ettiğim veriler sonucunda max. gelir elde edeceğiniz bir reklam düzeni kurabilirim.

 

4-  Sizin için wordpress sitenizin temasını sorunsuz bir şekilde değiştirebilirim. Herhangi bir şekilde veri, google page speed puanı ya da dolaylı olarak SEO kaybetmeden temanızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz tema ile değiştirebilirim.

 

Tabii güvenli bir şekilde tema değiştirme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz ancak ben profesyonel bir yardım almak istiyorum diyorsanız, bu hizmeti size ücretli bir şekilde verebilirim.

 

5-  Size SEO’yu bildiğim kadarıyla öğretebilirim. İçeriklerinizi SEO uyumlu yazmadıkça aslında boşa kürek çekiyorsunuz demektir. Size doğru bir şekilde nasıl kürek çekmeniz gerektiğini, yani SEO’yu bildiğim bir şekilde öğretebilirim.

 

6-  Sizin için wordpress ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problemi çözebilirim. WordPress sorunları, hataları veya wordpress ile yapmak isteyipte yapamadığınız herhangi bir şey ile ilgili size ücretli hizmet verebilirim.

Adınız (gerekli)

*

Epostanız (gerekli)

*

Konu

*

İletiniz

*

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.